UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Seminář "Nové směry v metalografii"

Ve dnech 15. 10. 2012 až 18. 10. 2012 se uskutečnil tradiční mezinárodní seminář Nové směry v metalografii, tentokrát zaměřený na téma "Metalografie tepelně zpracovaných slitin". Cílem čtyřdenního semináře bylo seznámit pracovníky soukromých metalografických laboratoří a podniků s vývojovými trendy v metodách přípravy kovových i nekovových materiálů a podílet se na řešení jejich provozních problémů v oblasti tepelně zpracovaných slitin.

Do budoucna jsou plánovány obdobné semináře z oblasti mechanických vlastností a pokrokových technologií.

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

• technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).