UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

ÚMVI na Noci vědců 2016

Zástupci Ústavu materiálových věd a inženýrství prezentovali svět materiálů na letošní akci Noc vědců, která má za cíl přiblížit vědu a výzkum široké veřejnosti. Noc vědců se konala 30. září od 18 do 24 hodin v celé Evropě, ÚMVI společně s dalšími ústavy FSI připravilo program v Technickém muzeu Brno.

Tematicky byl letošní ročník zaměřen na "Bezpečnost". S ohledem na to jsme pro návštěvníky připravili dvě prezentace s názvy "Bezpečnost horolezeckého vybavení" a "Využití vlastností materiálů pro bezpečnostní účely - tepelné pojistky".

Akce přilákala do Technické muzea téměř 1800 návštěvníků a zástupci ústavu provedli desítky experimentů a odpověděli na mnoho zvídavých dotazů.

Fotogalerii zachycující dění v Technickém muzeu si lze prohlédnout na facebookové stránce fakulty.

 

nv2016 01

nv2016 02

nv2016 03

 

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).