UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Konference EUROMAT2019

Ve švédském hlavním městě Stockholmu se 1.-5. září konala mezinárodní konference EUROMAT2019. Jedná se o jednu z nějvětších materiálové zaměřených konferencí v Evropě, na které se prezentují práce v oblastech pokročilé materiály, výroba, modelování materiálů, biomateriály aj.

Z UMVI se konference zúčastnili Ing. Igor Moravčík, Ph.D. a Ing. Larissa Moravčíková Gouvêa, kteří prezentovali své výsledky na symposiu s názvem High Entropy Alloys. Larissa představila výsledky své disertační práce ve formě posteru s názvem Effect of processing and heat treatments on the properties of low-density refractory high-entropy alloys. Igor prezentoval výsledky své vědecké práce v přednášce Enhancing strength-ductility combination in a CoCrNi medium entropy alloy by interstitial doping. Obě práce byly vypracovány ve spolupráci s Max-Planck-Institut für Eisenforschung v německém Düsseldorfu.

Našim kolegům gratulujeme k povedeným prezentacím a přejeme mnoho úspěchů i v dalším výzkumu.

laraupravn igoruprav

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).